ANK Technology tootmishoone

Kurekivi tee 3 Rae vald, ANK Technology tootmishoone viimistlustööd

2013

Soovid meiega ühendust võtta?

TOLIRA EHITUS OÜ
Reg nr. 11130757
KMKR: EE101131328

Tallinn: Laki 6, Tallinn,12915
Lääne-Virumaa: Rakvere mnt 9 Haljala, 45301
Telefon: +372 56804894
E-mail: info@tolira.ee
Koduleht: www.tolira.ee

 





MEIE MEESKOND

Kes me oleme?

Lauri Raud

juhatuse liige
tel. +372 56 804 894
lauri@tolira.ee

Kristo lipp

juhatuse liige
tel. +372 5344 7151
kristo@tolira.ee

Tanel Laanemägi

hanke juht
tel. +372 58 583 423
tanel@tolira.ee


Raini Ehrstein

Projektijuht
tel. +372 56 619 693
raini@tolira.ee

Mihhail Saponenko

objektijuht
tel. +372 58 072 000
mihhail@tolira.ee

Margus Valdi

objektijuht
tel. +372 55 585 699
margus@tolira.ee


Marvin Liblik

objektiinsener
tel. +372 53 923 372
marvin@tolira.ee

Alesja Konovalova

tööohutuse -ja kvaliteediinsener
tel. +372 53 923 372
alesja@tolira.ee